VI Niedziela Wielkanocna – B, 5 maja 2024 r.

1. Przygoda na ewangelicznej drodze rozpoczyna się dopiero wtedy, gdy człowiek wybiera Jezusa.
    Wybrać Chrystusa to zawrzeć z Nim przyjaźń.

poniedziałek – św. Apostołów Filipa i Jakuba
wtorek – NMP Matki Łaski Bożej
środa – Św. Stanisława bpa i m.
niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie

Nabożeństwo majowe:
codziennie – godz. 18.30
niedziela – godz. 16.30

• mieszkańcom ul. Sitkówka – lewa strona – za sprzątanie kościoła i za ofiarę – 190 zł
    Następne sprzątanie kościoła mieszkańcy – ul. Sitkówka – prawa strona

poniedziałek – 18.30
sobota – godz. 7.30

1. Organizujemy wyjazdy na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych w Lednicy 1 czerwca – wyjazd w piątek w nocy powrót w niedzielę rano, oraz koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie 30 maja – wyjazd w czwartek po południu powrót w późnych godzinach nocnych. Osoby pragnące jechać prosimy o zapisywanie się, wyjazdy odbędą się jeżeli będą chętni, zapisy w zakrystii, a szczegółowe informacje u ks. Stanisława.
  2. Bardzo prosimy, aby nie stawiać kwiatów i zniczy na kamiennym postumencie pomnika św. Jana PII i kapliczki MB przy rondzie na Czerwonej Górze.

Parafianom i gościom świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej i św. patrona.

KONTO PARAFIALNE
Nr konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą. Proszę o zaległe wpłaty za placowe na cmentarzu!