Figura MB znów na swoim miejscu

Po kilku tygodniach nieobecności figura Matki Bożej Niepokalanie Poczętej powróciła na swoje miejsce. W Wielki Wtorek 90letnia figura ufundowana przez mieszkańców Sitkówki została zniszczona z nieznanych nam motywów. Od dłuższego czasu trwały prace mające na celu naprawę zniszczonej kapliczki. W ostatnich dniach obok ronda – na specjalnie wytyczonym miejscu pojawiła się nowa, kamienna podstawa i figura Matki Bożej Niepokalanie Poczętej. Dla wielu parafian i przejeżdżających obok codziennie tą trasą widok postępujących prac był okazją do wielkiej radości.

Odrestaurowana kapliczka zostanie poświęcona 1 maja o godzinie 16.00. przez ks. Bpa Jana Piotrowskiego, a już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.