VII Niedziela Wielkanocna – B – Wniebowstąpienie Pańskie – 12.05. 2024 r.

1. Jezus Syn Boga i Syn Człowieczy, wstępuje do nieba, czyli wraca do domu swego Ojca. W nim przygotowuje dla nas wspaniałe mieszkanie. Na ziemię przybył, aby nas zaprosić do tego Domu i dać nam przykład, jak mamy się zachować jako dzieci Boga na drodze, jaką mamy pokonać na ziemi.

poniedziałek – NMP Fatimskiej – nabożeństwo fatimskie o godz.
19.00. Przynosimy lampiony!
wtorek – św. Macieja Ap.
czwartek – św. Andrzeja Boboli
niedziela – ZESŁANIE DUCHA ŚW.

Nabożeństwo majowe:
codziennie – godz. 18.30
niedziela – godz. 16.30

Za dwa tygodnie w niedzielę Trójcy Przenajświętszej kończy się w Kościele czas spowiedzi wielkanocnej.

Zachęcamy do korzystania z tego sakramentu – codziennie rano – godz. 6.45 i po południu – godz. 17.30 oraz w niedzielę na każdej Mszy św..

• mieszkańcom ul. Sitkówka – prawa strona – za sprzątanie kościoła i za ofiarę – 140 zł

Następne sprzątanie kościoła rodzice dzieci Rocznicowych

1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego.
  2. Spotkanie dla rodziców i kandydatów do sakramentu bierzmowania w niedzielę -19.05.2024 o godzinie 10.30.
  3. Dziś o godzinie 18.00. w klasztorze Ojców Franciszkanów spektakl: „Cokolwiek… Mnieście uczynili” – opowiadający historię bł. Rodziny Ulmów, przygotowany przez amatorski teatr  i chór działający przy parafii Daleszyce, będzie to także okazja do wsparcia powstającego w Kielcach hospicjum dla dzieci.
  4. Przypominamy o trwających zapisach na wyjazd na Lednicę i koncert w Rzeszowie.
  5. W piątek od godz. 18.45 spowiedź dzieci rocznicowych i ich rodziców.

Parafianom i gościom świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej i św. patrona.

KONTO PARAFIALNE
Nr konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą. Proszę o zaległe wpłaty za placowe na cmentarzu!