Promocja Nowych Ministrantów

19 listopada nasza parafia przeżywała niezwykle radosny dzień, na który złożyły się dwie szczególne okoliczności.

O godzinie 12.00. do grona ministrantów naszej parafii dołączyło 10 kandydatów, którzy po ukończeniu okresu przygotowania dołączyli do Liturgicznej Służby Ołtarza wypowiadając przed zebraną wspólnotą Kościoła swoje pragnienie zaangażowania się i posługi dla naszej parafii.

Drugą ważną sposobnością do świętowania były imieniny naszego wikariusza ks. Alberta, który między innymi opiekuje się ministrantami naszej parafii. Na zakończenie Mszy Świętej przedstawiciele różnych grup parafialnych złożyli życzenia dostojnemu solenizantowi dziękując mu za jego obecność, posługę i zaangażowanie w życie naszej wspólnoty.