LEDNICA 2023

W pierwszą sobotę czerwca już po raz 27 Pola Lednickie zapełniły się młodymi ze wszystkich stron świata, którzy „Chcą Iść Za Barankiem” – bo takie właśnie było hasło tegorocznego spotkania. Wśród tłumów nie mogło zabraknąć młodych z naszej parafii. Pierwszym punktem dnia była uroczysta Jutrznia w Katedrze Gnieźnieńskiej, w której udział wzięło ponad dwa tysiące młodych. Następnie zwiedziliśmy podziemia katedry, a stamtąd udaliśmy się na Pola Lednickie. Niezwykły dzień pełen modlitwy, tańca i budowania wspaniałych relacji, pomógł nam na nowo zrozumieć sens Eucharystii, poprzez tegoroczny znak lednicki – błogosławieństwo, dzielenie się i ofiarowanie. Spotkanie zakończyła adoracja Najświętszego Sakramentu i akt wyboru Chrystusa.

Do zobaczenia za niespełna 361 dni… czyli 1 czerwca 2024.