18 września w liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki

18 września w liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki, oraz w kończący się tydzień wychowania odbył się w naszej parafii festyn „Budujemy Więzi” w który zaangażowały się wszystkie grupy apostolskie naszej parafii.

Wydarzenie rozpoczęliśmy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15. Nie zabrakło życzeń dla jubilata tego dnia świętującego po raz kolejny swoje 21 urodziny. Następnie młodzi naszej parafii zaanimowali tańce integracyjne i inne zabawy dla najmłodszych. Podczas spotkania nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni dla młodych (nie tylko ciałem), umęczonych zabawami posililiśmy słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez Róże Różańcowe, Apostolat Maryjny i Apostolat Margaretka.

Wydarzenie stało się okazją do wielu inspirujących rozmów, nakreślania planów na przyszłość i sporej dawki radości.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia tego wydarzenia:

·       Grupa Animacujna „AniMa” – za prowadzenie wydarzenia

·       Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach –  za udostępnienie namiotów

·       Stowarzyszenie „Siła Woli” –  za udostępnienie leżaków

·       Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Chęcinach – za współprowadzenie wydarzenia

·       Domowy Kościół działający przy naszej parafii – za współprowadzenie wydarzenia