Promocja Nowych ministrantów

W pierwszy dzień nowego roku liturgicznego 27 listopada podczas uroczystej Mszy Świętej ksiądz Proboszcz przyjął i pobłogosławił czterech nowych ministrantów naszej parafii. Ta wyjątkowa uroczystość była zwieńczeniem okresu przygotowania, kiedy kandydaci poznawali zasady liturgii i tego w jaki sposób wykonywać różne funkcje przy Ołtarzu. Od dziś są już oficjalnie częścią wspólnoty wyjątkowych Rycerzy Chrystusa, którzy przez swoją posługę pomagają innym, ale i sobie bardziej poznać Boga. Frakowi, Stasiowi, Wojtkowi i Bartkowi – naszym nowym ministrantom i ich rodzinom serdecznie gratulujemy i życzymy radości w pełnionej posługi. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji tych najmłodszych ministrantów oraz wszystkich zaangażowanych w posługi przy ołtarzu.