Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wiślicy

18 czerwca po raz XX odbyło się Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wiślicy. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej parafii. Najbardziej wytrwali w Wiślicy zameldowali się już o godzinie 9.00. aby uczestniczyć w warsztatach tematycznych wprowadzających w wydarzenie. Pozostali, którzy nie mogli uczestniczyć w warsztatach dotarli na godzinę 14.00. Spotkanie rozpoczęła część piknikowa, każdy oprócz posilenia ciała miał możliwość wysłuchania świadectw osób zaangażowanych w róże grypy młodzieżowe działające w naszej diecezji. Po godzinie 15.00. zebrani odnowili swoje przyrzeczenia chrzcielne i udali się do kolegiaty wiślickiej. Po modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia młodzież wysłuchała konferencji ks. Jakuba Bartczaka. Centralnym momentem dnia była Eucharystia której przewodniczył ks. Bp Jan Piotrowski.

Spotkanie zakończył koncert ks. Jakuba Bartczaka i zespołu Steeped.