Dzień Wspólnot działających w naszej Parafii

19 czerwca odbył się pierwszy Dzień Wspólnot działających w naszej Parafii. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą o godzinie 17.00. w intencji wszystkich wspólnot parafialnych. Szczególnym momentem było powołanie nowej rady Rycerzy Kolumba działających przy naszej parafii. Kolejno zebrani przeszli na plac plebanijny na wspólnego grilla. Był to czas dzielenia się, słuchania i bycia ze sobą, międzypokoleniowej integracji. Nie zabrakło wspólnych śpiewów i radości. Inicjatywa spotkania zrodziła się podczas obrad zespołu synodalnego w naszej parafii. Za obecność dziękujemy przedstawicielom grup działających w naszej parafii:

 • Służbie Liturgicznej Ołtarza
 • Oazie Dzieci Bożych
 • Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
 • Kręgu Domowego Kościoła
 • Rycerzom Kolumba
 • Chórowi Parafialnemu
 • Chórowi Oremus
 • Kręgu Biblijnego
 • Apostolatowi Margaretka
 • Apostolatowi Maryjnemu
 • Różom Różańcowym