DROGA KRZYŻOWA ULICAMI CHĘCIN

Tradycyjnie już w piątek przed Niedzielą Palmową udaliśmy się w modlitewnym zamyśleniu rozważając Drogę Krzyżową naszego Pana ulicami naszej parafii na chęciński zamek. Drogę Krzyżową poprzedziła Msza Święta w kościele parafialnym, po czym udaliśmy się z modlitwą na ustach medytując stacje męki Jezusa. W rozważaniach zgłębialiśmy tajemnicę sakramentów, które są dla nas drogowskazami na drodze do Nieba. W czytanie rozważań zaangażowali się przedstawiciele grup parafialnych (Rycerzy Kolumba, Róż Różańcowych, Chóru Parafialnego, KSM, Ministrantów, Domowego Kościoła) a także przedstawiciele Szkoły Podstawowej oraz Burmistrz naszej Gminy.

Dziękujemy parafianom za liczny udział w nabożeństwie, wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia.