Odpust parafialny

24 sierpnia przypada uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Bartłomieja. Podczas dopołudniowych Mszy Św. gościliśmy ks. dra Szymona Górskiego – prefekta WSD w Kielcach. Uroczystą sumę odpustową o godzinie 18.00. celebrował ks. bp Piotr Skucha oraz 11 kapłanów przybyłych z różnych stron diecezji, oraz goście z diecezji sosnowieckiej. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych uroczystość zgromadziła wielu parafian oraz przybyłych gości. Podczas sumy parafianie wyrazili wdzięczność za 51 lat kapłaństwa Księdza Biskupa, który miał nas odwiedzić w poprzednim roku, ale choroba uniemożliwiła mu przyjazd. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę, za organizację i zaangażowanie dziękujemy grupom parafialnym, asyście i wszystkim, którzy włożyli serce i trud w piękne przeżycie tej uroczystości.