Z sercem dla Hospicjum

Już po raz drugi w naszej parafii odbyła się akcja „Serce dla Hospicjum” której dochód przeznaczony jest dla kieleckiego hospicjum im św. Matki Teresy prowadzonego przez Caritas Diecezji Kieleckiej.
Kwesta wpisuje się w obchodzony Światowy Dzień Chorego obchodzony rokrocznie 11 lutego od 1992 roku, a także wspomnienie św. Walentego patrona zakochanych, które w kościele obchodzimy 14 lutego. Celem akcji jest nie tylko materialne wsparcie placówki ale również podzielenie się czasem jaki był konieczny dla przygotowania akcji i sercem z tymi, którzy najbardziej potrzebują.

Wszystkim zaangażowanym w akcję a także wszystkim wspierającym dzieło składamy serdeczne podziękowania.