IV Niedziela Wielkanocna – B, 21.04.2024 r.

1. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w całym Kościele 61. Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego pod hasłem: „Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”.
    Prośmy, aby Kościołowi nie zabrakło świętych i gorliwych pasterzy i aby wielu młodych usłyszało w swoim sercu wołanie: Pójdź za mną! I odpowiedziało: „Oto idę, Panie!”.

wtorek – św. Wojciecha
czwartek – św. Marka Ew.

• mieszkańcom Oś. Czerwona Góra – za sprzątanie kościoła i za ofiarę – 110 zł
    następne sprzątanie kościoła mieszkańcy: ul. Sitkówka – lewa strona od Zelejowej do ronda – 26 kwietnia i 2 maja piątek – godz. 18.30
  1. . Dzisiaj o godz. 18.00 przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych. Sala na plebanii.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  3. W przyszłą niedzielę „taca gospodarcza”

Parafianom i gościom świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej i św. patrona.

KONTO PARAFIALNE
Nr konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą. Proszę o zaległe wpłaty za placowe na cmentarzu!