UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE

24 sierpnia w kościele obchodzone jest święto Św. Bartłomieja Apostoła – Patrona Naszej Parafii. Kaznodzieją Uroczystości Odpustowych był ks. dr Paweł Ścisłowicz – Dyrektor Wydziału Katechetycznego Diecezji Kieleckiej. W rozważanym Słowie wskazywał na konieczność trwania w świetle które daje wiara pozwalająca trwać przy Bogu nawet w trudnych chwilach. Uroczystej Sumie Odpustowej Przewodniczył ks. Bp Marian Florczyk, świętujący w tym roku jubileusz 25 lecia sakry biskupiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w piękne przeżycie Uroczystości Odpustowych:

·       Asyście Liturgicznej

·       Chórzystom

·       Grupom apostolskim zaangażowanym w Liturgię Słowa i Procesję Eucharystyczną

·       Dzieciom sypiącym kwiatki

·       Parafianom i Gościom

Niech Św. Bartłomiej wstawia się za nami.