KSM w Stolicy

We wtorek 11 lipca wspólnota KSM naszej parafii wybrała się do Warszawy. Wspólny wyjazd był okazją do integracji wspólnoty oraz formą ich nagrodzenia za całoroczny trud podejmowany dla naszej parafialnej wspólnoty. W czasie wyjazdu nie zabrakło czasu dla ducha i ciała. Młodzi odwiedzili Bazylikę Archikatedralną w Warszawie, gdzie modlili się przy grobie bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz nawiedzili krypty katedralne. Kolejno odwiedzili kościół św. Stanisława Kostki aby przybliżyć sobie postać bł. Jerzego Popiełuszkę. Następnie odwiedzili warszawskie zoo. Po krótkiej przerwie na indywidualne zwiedzanie miasta i atrakcji stolicy młodzież przejechała  do par. bł. Władysława na Mszę Św. i integracyjne spotkanie z Księdzem Asystentem i Młodzieżą z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej.