Zmiana Warty w KSM

24 lutego odbyło się walne zgromadzenie chęcińskiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą wspólnotową, którą tradycyjnie już odprawiona została w Kaplicy Fotygów naszego Kościoła Parafialnego. Wspólną modlitwą otoczyliśmy jubilatów ostatnich tygodni, a także dziękowaliśmy z dwa lata posługi kierownictwa oddziału, któremu upłynęła kadencja. Przez ostatnie dwa lata Jowita, Weronika, Patrycja i Rozalia animowały życie oddziału, były odpowiedzialne na podział zadań i działań podejmowanych przez młodzież.

Po zakończonej Mszy Świętej przeszliśmy na salkę parafialną, gdzie w obecności przedstawicieli Zarządu Diecezjalnego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, zebrana miejscowa młodzież dokonała wyboru nowego kierownictwa, które przez najbliższe dwa lata będzie kontynuować działania i czuwać nad działaniem młodzieży KSM naszej Parafii.

Nowe kierownictwo oddziału pracować będzie w następującym składzie:

PREZES:Rozalia Wrońska
ZASTĘPCA PREZESA:Michał Krajewski
SEKRETARZ:Karina Nosek
ZASTĘPCA SEKRETARZA:Jowita Sobczyńska
SKARBNIK:Patrycja Petelicka
KSIĄDZ ASYSTENTks. Stanisław Lodziński

Kierownictwo w podejmowanych działaniach wspierać będzie komisja rewizyjna w składzie:

PRZEWODNICZĄCA:Zuzanna Habik
ZASTĘPCA:Weronika Żądło
CZŁONEK KOMISJI:Anna Chuk

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie dwa lata animowali działania naszego oddziału, nowo wybranym gratulujemy i życzymy twórczego i owocnego działania, bądźcie zawsze GOTÓW.