SERCE DLA HOSPICJUM 3.0.

Po raz trzeci nasza parafia włączyła się w akcje „Serce dla Hospicjum”, które cyklicznie w okolicy święta zakochanych i światowego dnia chorych organizuje Diecezjalne Centrum Wolontariatu i Caritas Diecezji Kieleckiej. Dochód uzyskany z akcji przeznaczony jest na potrzeby kieleckiego hospicjum im. Matki Teresy z Kalkuty.

Tradycyjnie akcja stała się możliwością połączenia sił starszych i młodszych, którzy włożyli wiele serca w przygotowanie i przeprowadzenie akcji.

Naszą wdzięczność za włożoną pracę kierujemy do:

  • Piekących ciastka – Stowarzyszenie Zelejowa Piękna i Zdrowa oraz Róż Różańcowych ze Skib
  • Pakujących zestawy i kwestujacych – młodzieży z KSM działającego przy naszej parafii
  • Wszystkich wspierających akcję zarówno przy Kościele Parafialnym, Kaplicach w Mostach i Szewcach, oraz Kościele Klasztornym Ojców Franciszkanów

Niezwykle miło nam poinformować, ze z Naszej Parafii udało się przekazać 2944,92 zł jako owoc akcji na potrzeby hospicjum w Kielcach, serdeczne Bóg zapłać wszystkim za okazane serce, przygotowanie i przeprowadzenie akcji.