Uroczystość Chrystusa Króla

Uroczystość Chrystusa Króla w naszej parafii zgromadziła wiele osób, których obecność w życiu naszej wspólnoty jest nieoceniona. Podczas uroczystej sumy dziękowaliśmy Bogu za ich obecność i zaangażowanie.

Po pierwsze wyrażaliśmy wdzięczność ks. Albertowi – naszemu wikariuszowi, który w tych dniach przeżywał swoje imieniny. Była to także okazja, aby wyrazić mu wdzięczność za jego posługę i zaangażowanie w życie naszej wspólnoty. Dostojnemu Solenizantowi przesyłamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Uroczystość Chrystusa Króla to patronalne Święto Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które od 10 lat działa w naszej parafii, a także Liturgicznej Służby Ołtarza. Modliliśmy się w ich intencji doceniając wkład ich młodych serc w życie naszej wspólnoty

Także w niedzielę dziękowaliśmy za zaangażowanie naszego Pana Organisty Piotra i działających w naszej parafii chórów: Seniorów i Chóru Oremus. Przez wstawiennictwo św. Cecylii – Patronki Muzyki Kościelnej dziękowaliśmy za ich zaangażowanie i posługę podczas Liturgii.

Wszystkim świętującym w tych dniach składamy najlepsze życzenia.