INTENCJE MSZALNE 26 września  – 2 października  2022 r.

Poniedziałek – 26.09.22

7.00   + Marian GIEMZA – Anna Ziętal z rodz.

13.00   Pogrzeb  + Adam KOZIEŁ

18.00   +  Marian  WÓJTOWICZ Stanisław GRUSZCZYŃSKI – rodz.

  Gruszków z ul. Ogrodowej

18.00   + Wanda  ORZECHOWSKA – siostrzenica Jolanta z rodz.

Wtorek – 27.09.22  św. Wincentego a Paulo

7.00   + Małgorzata WOŹNIAKIEWICZ – rodz. Stępniów

18.00   + Stanisława Stanisław Tadeusz WRÓBEL Genowefa Michał

  LISOWICZ  – Helena Wróbel

18.00   + Stefan Stanisława ++ GIEMZÓW

Środa –  28.09.22 św. Wacława

7.00   +  Jerzy RAPTA – swatowie y rody. Papros

7.00   + Eugeniusz KOPCIŃSKI – córka Beata

17.45        NOWENNA:

– o Boże błog. dla parafian z podziękowaniem za ofiarność

– o Boże błog. dla S. Bernardynek i O. Aleksego oraz O. Franciszkanów

– w intencji duchowej adopcji

– w intencji obrony nienarodzonych dzieci

o zdrowie dla chorych z naszej parafii i szpitala na Czerwonej Góry

– o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla Wiktora CHMIELA w 18 r. ur. i za Wiolettę i Przemysława CHMIELÓW

– o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla parafian trwających w łączności z Bogiem i za tych, którzy przez pandemię lub inne okoliczności zerwali jedność z Bogiem, aby powrócili do Boga i naszej wspólnoty

– o Boże błog., zdrowie i opiekę MB oraz o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Wiesława i Andrzeja

– o łaskę uzdrowienia dla Aleksandra

– o pokój na Ukrainie i na świecie

– o przemianę życia dla Andrzeja

– o zaprzestanie rozpowszechniania się pandemii koronawirusa

18.00  Intencja z Nowenny

Czwartek  –29.09.22 św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

7.00   + Józef KORDOS – córka Elżbieta z rodz.

18.00  + Cezary WROŃSKI – Paweł z rodz.

18.00  + Maria PÓŁKOSZEK – córki, siostra i brat

Piątek  – 30.09.22 św. Hieronima

7.00   + Jerzy RAPTA – siostrzenica Anna z mężem

18.00  + Paweł SZYMAŃSKI – koleżanki i koledzy ze SP nr 11 w Kielcach

18.00  + Wanda Aleksander Izabela Krzysztof ORZECHOWSCY – rodz.

 Habików

Sobota – 1.10.22 . św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00   + Jerzy RAPTA – siostrzeniec Paweł z rodz.

14.00   Chrzest     – Milena BARTRKIEWICZ

                              – Adam GIERADA

17.00   Wynagradzająca za grzechy nasze i całego świataRR i Apostolat

 Margaretka

17.00   + Helena MRÓZ  –  siostrzenica Monika

Niedziela – 2.10.22

7.00   +  Cecylia Tadeusz GŁOWALA Halina Mieczysław GLITA

9.00   + Cezary KLESZOWSKI – Henryka Kołkiewicz

9.00   + Henryka Władysław Zofia Stanisław Mieczysław KASPRZYK

 rodzina

10.30 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla Igi

GÓRNICKIEJ w 6 r. ur. – dziadkowie

12.00     ZA  PARAFIAN 

17.00   + Helena Władysław Pelagia Roman KOZAK Stanisław

  ORACZEWSKI