Święto Grup Parafialnych

21 listopada w przypadającą w tym dniu Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla podczas uroczystej sumy dziękowaliśmy Bogu za dobro jakim nas obdarzył w postaci świętujących w tym czasie grup parafialnych.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata to patronalne święto Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które od ponad 9 lat działa w naszej parafii. W tak wielkie dla młodzieży święto nie mogło zabraknąć świętujących, którzy zatroszczyli się o piękne przygotowanie Eucharystii. W przeddzień wspomnienia swej patronki – św. Cecylii o śpiew liturgiczny zatroszczyły się działające przy parafii Chóry: „Chór Parafialny” oraz „Chór Oremus”. Asystę liturgiczną przygotowali nasi ministranci – również świętujący w tym dniu pod czujnym okiem ks. Pawła. Mszę Świętą Celebrowali: ks. Proboszcz, który wygłosił Słowo Boże, ks. Prof. Andrzej Żądło oraz ks. Stanisław, odpowiedzialny w naszej parafii za KSM. W tym dniu także młodzież prowadziła także zbiórkę w ramach akcji „Polak z Sercem” którą od 4 lat prowadzi Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Polsce.