BIERZMOWANIE 2024

20 czerwca grupa 21 uczniów klas VIII przyjęła sakrament bierzmowania przez posługę ks. Bpa Mariana Florczyka. Dzień bierzmowania był zwieńczeniem okresu przygotowań, podczas którego młodzi poprzez cykliczną pracę z animatorami zgłębiali wiarę i odkrywali sens budowania życia na Bożym fundamencie. Przygotowanie obejmowało także poznanie prawd katechizmowych i celebracji liturgicznych. W czasie przygotowań również rodzice uczestniczyli w rekolekcjach i konferencjach, które miały być wsparciem w trudzie dalszego wychowywania.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w piękne przeżycie tego wyjątkowego dnia: rodzicom. animatorom, scholii, asyście liturgicznej i wszystkim towarzyszących obecnością i modlitwom młodzieży.

Droga Młodzieży… przed Wami czas szczególny osobistego odkrywania wiary. Podczas bierzmowania wyraziliście pragnienie podążania ścieżkami wiary i odkrywania roli Boga w Waszym życiu. Podążajcie za tymi pragnieniami, pamiętając, że macie wszystko co konieczne aby nie zabłądzić na drogach osobistego doświadczania Boga.

Relacja Fotograficzna z bierzmowania dostępna pod linkiem:

https://www.facebook.com/share/GLEgvu13G2NKV99P