DROGA KRZYŻOWA na ZAMEK

22 marca w piątek przed Niedzielą Palmową zgodnie z naszą tradycją parafialną pełni zadumy rozważając Mękę Jezusa ulicami naszego miasta przeszliśmy na Chęciński Zamek. Wspólną modlitwę rozpoczęliśmy od udziału we Mszy Świętej, następnie formując procesję Drogi Krzyżowej. Zachęceni przez Księdza Proboszcza do milczącego marszu i rozważania poszczególnych stacji męki Jezusa. Rozważania czytane przez przedstawicieli parafii i podejmowany trud niesienia krzyża przez wszystkie stany parafian przyczyniły się do niezwykłego duchowego przeżycia, którego nie zakłóciły nawet opady deszczu.

W Nabożeństwie wzięło udział ponad 400 osób, którym dziękujemy za dar wspólnej obecności. Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę, wszystkich zaangażowanych w piękne przeżycie tego nabożeństwa: Asyście liturgicznej, lektorom, chęcińskiej policji.

Zachęcamy także do zapoznania się z relacją Video przygotowaną przez młodzież KSM naszej parafii:

https://fb.watch/q_-L9BnBx8/

Więcej zdjęć na FB naszej parafii.

https://www.facebook.com/share/dFA9UVHpGso1y6Fw/