REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Nasza parafialna wspólnota w dniach 17-19 marca przeżywała Rekolekcje Wielkopostne, które głosił o. prof. Ryszard Hajduk – Redemptorysta. W Głoszonym słowie wskazywał na konieczność wybaczania – także samemu sobie. Przypominał jak ważna jest świętość w codziennym życiu i jak do świętości dochodzili święci znani z historii kościoła.

Uczniowie szkół z terenu naszej parafii swoje rekolekcje przeżywali w dniach 18-20 marca. Młodsi wraz z o. Ryszardem odkrywali świętość na przykładach świętych kościoła, a młodzież odkrywała znaczenie wolności inspirując się wielkimi postaciami, muzyki, sportu którzy sami odkryli potrzebę wolności, która warunkuje szczęście, jakie dla ludzi wszystkich epok stanowi drogę codziennego zmagania.

O. Ryszardowi dziękujemy za dar Jego obecności i głoszone nam Boże Słowo.