NARODZENIE PAŃSKIE

Tradycyjną Mszą Świętą o północy rozpoczęliśmy w naszej parafii obchody Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Licznie zgromadzeni wierni niczym betlejemscy pasterze jako pierwsi usłyszeli radosną nowinę i zostali zaproszeni do przyjęcia jej w swoim życiu.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim tym, którzy przyczynili się do pięknego wystroju naszej Świątyni, otoczenia oraz przeżycia Pasterki:

·       Rycerzom Kolumba – za przygotowanie choinek

·       Młodzieży KSM za przygotowanie ozdób i strojenie świątyni

·       Rodzinom: Grzywa i Zaleśny za pomoc w przygotowaniu szopki i choinek

·       Służbie Liturgicznej Ołtarza za Asystę Liturgiczną

·       Chórowi Parafialnemu

·       Panom Organiście i Kościelnemu.

Jako Duszpasterze Parafii św. Bartłomieja w Chęcinach, wszystkim składamy najlepsze życzenia, aby Bóg rodzący się niegdyś w Betlejemskim żłobie, rodził się także w naszych sercach i przemieniał je na Swoje Podobieństwo. Obfitości Boga w każdym dniu życia i otwartości na łaski jakie przynosi Nowonarodzony.

Z Darem Modlitwy i Kapłańskim Błogosławieństwem.