Pielgrzymka Parafialna

11 września w piękny sobotni dzień grupa blisko 30 parafian udało się na pielgrzymi szlak. O godz. 6.00. wyjechali w stronę Zakopanego, po długiej podróży wypełnionej modlitwą dotarli do pierwszego punktu programu – Narodowego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Po sprawowanej tam Mszy Świętej zwiedzili sanktuarium i udali się na Krupówki, gdzie nie zabrakło czasu na zakup góralskich pamiątek i serów. Wczesnym popołudniem udało się naszym pielgrzymom zatrzymać w Ludźmierzu, gdzie wspólnie odmówili koronkę do Bożego Miłosierdzia w kaplicy św. Jana Pawła II, a także zwiedzili ogród i zapoznali się z historią miejsca. Wieczorem zawitali do Centrum Św. Jana Pawła II w Krakowie oraz sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Już w drodze powrotnej, będąc prawie u celu odśpiewali apel, którym zakończyli wspólne pielgrzymowanie. Wszystkim pielgrzymom dziękujemy za ich świadectwo wiary i wspólnie spędzony czas.

12 Września w dzień beatyfikacji Stefana Kard. Wyszyńskiego rozpoczyna się Tydzień Wychowania. na jego zakończenie zapraszamy na wspólne spotkanie BUDUJEMY WIĘZI, 19 września
Plan Spotkania
11.30. – początek spotkania
12.00. – Msza Św. w kościele parafialnym w intencji dzieci i młodzieży
13.00. do 14.30. wspólne świętowanie, nie zabraknie  wspólnej zabawy, tańców i innych atrakcji przygotowanych przez grupę animacyjną AniMa

Nie może was zabraknąć…