Spotkanie młodzieży w Wiślicy

19 czerwca po raz XIX odbyło się diecezjalne spotkanie młodzieży w Wiślicy. Nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli naszego parafialnego oddziału KSM. Spotkanie rozpoczęły warsztaty tematyczne w jakich uczestniczyliśmy wraz z przedstawicielami innych parafii. Kolejnym punktem był grill na placu miejskim. Posileni na ciele zadbaliśmy też o naszego Ducha. Wpierw wysłuchaliśmy konferencji ks. Rafała Główczyńskiego – salwatarionina znanego jako Ksiądz z Osiedla, który ukazywał nam wartość naszej wiary i wskazywał na potrzebę trwania przy Bogu i Kościele nawet, jeśli napotykamy na trudności. O godzinie 17.00. rozpoczęła się Eucharystia, której przewodniczył ks. Bp. Jan Piotrowski. Podczas Mszy Świętej miało miejsce posłanie trzech misjonarzy. Spotkanie zakończył koncert zespołu U korzenia i wspólne młodzieńcze świętowanie.