Peregrynacja obrazu Św. Józefa opiekuna Rodziny

W dniach 22-28 maja nasza wspólnota parafialna przeżywała czas nawiedzenia obrazu Świętej Rodziny, z kieleckiego sanktuarium, który w tym roku nawiedza wszystkie parafie naszej diecezji. Niedzielnej sumie o godz. 12 odprawił ks. Bp Marian Florczyk, który także wygłosił słowo Boże do naszej wspólnoty. Kolejne dni były czasem, w którym poszczególne grupy przybywały by zawierzać się opiece św. Józefa, nie zabrakło też czasu na osobistą modlitwę przy obrazie.
Za zaangażowanie i prowadzone czuwania przy obrazie dziękujemy grupom parafialnym:
·       Radzie Rycerzy Kolumba, za poniedziałkowe czuwanie
·       Wspólnocie Domowego Kościoła za wtorkową modlitwę
·       Grupom Maryjnym z Parafii za środową obecność
·       Młodzieży KSM, ministrantom i kandydatom do bierzmowania za piątkową adorację.
·       Czwartek i sobota były czasem osobistego zawierzenia się obecnych opiece św. Józefa.

W sobotę po wieczornej Mszy Św. w asyście reprezentacji parafii obraz przekazaliśmy wspólnocie parafialnej z Łukowej. Nieustannie prośmy Boga, aby pozwolił nam doświadczać owoców czasu peregrynacji i orędownictwa tak wielkiego świętego.