XXIX Niedziela zwykła – B, 20.10.2024 r.

1. Często prosząc Boga, nie wiemy, o co prosimy. Prośba do Boga winna być zdaniem się na Jego wolę.

wtorek – św. Jasna Pawła II
niedziela – Rocznica poświęcenia własnego kościoła

Nabożeństwo Różańcowe:

w dni powszednie –- godz. 17.30
w niedzielę – o godz. 16.30.

za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Zelejowa od lasu i ofiarę – 20 zł

Następne sprzątanie mieszkańcy ul. Zelejowa następne 10 rodzin

piątek – g. 18.00

• za ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – 1.200 zł
  1. WYPOMINKI przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii, a we Wszystkich Świętych na cmentarzu. Proszę zabrać kartki na wypominki.
  2. Prosimy o utrzymanie porządku na cmentarzu. Śmieci wyrzucamy tylko do kontenera.
    1. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Apostolatu Maryjnego..
  3. We wtorek nabożeństwo do św. Rity – godz. 17.00. Przewodniczy ks. kan. Leszek DZIWOSZ z Włoszczowej. Przynosimy kartki z intencjami i składamy je przy relikwiach w kaplicy Miłosierdzia. Przynosimy też do poświęcenia róże, które zabieramy do domów.
  4. W przyszłą niedzielę „taca gospodarcza

Wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej i św. patrona.

KONTO PARAFIALNE
Nr konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826
Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą. Proszę o zaległe wpłaty za placowe na cmentarzu!