XXVII Niedziela zwykła – B, 6.10.2024 r.

1. Jakże wielką wartością jest błogosławieństwo dzieci. Ono otacza je niewidzialnym płaszczem ochronnym, zabezpieczając przed atakami zła.

Mądrzy rodzice przynoszą dziecko przynajmniej raz w roku, aby kapłan je pobłogosławił. 2. W tym tygodniu:

poniedziałek – NMP Różańcowej
środa – bł. Wincentego Kadłubka
niedziela – nabożeństwo fatimskie godz. 17.00. Przynosimy lampiony!!!

Nabożeństwo Różańcowe:

w dni powszednie – godz. 17.30
w niedzielę – godz. 16.30

• mieszkańcom Oś. Sosnówka bl. 8 i 9 za sprzątanie kościoła i ofiarę – 110 zł
  • następne sprzątanie – mieszkańcy Oś. Sosnówka bl. 10 i 11

piątek – g. 18.00

1. Pielgrzymka Rycerzy Kolumba i ich rodzin do Częstochowy – 12 października 2024 r. (sobota) o godz. 6.00. Można się jeszcze zapisywać.
  2. W środę o godz. 18.00 Krąg Biblijny. Sala na plebanii. Serdecznie zapraszamy wszystkich pragnących zgłębić słowa Ewangelii.
  3. Dziękujemy pielgrzymom Róż Różańcowych do Buska-Zdroju za świadectwo wiary i zaangażowanie w działalność Róż Różańcowych w naszej parafii. Msza Św. w intencji pielgrzymów w środę o godzinie 17.00.
  4. Młodzież KSM naszej parafii zaprasza na wspólne obchody dnia papieskiego w przyszła niedzielę. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć kremówki a dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczona na działania młodzieży.
    Zapraszamy do grupy KSM młodzież począwszy od klasy VI na spotkania w piątki o godzinie 19.00.
    W niedzielę papieską – ofiary do puszek będą przeznaczone na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla zdolnej młodzieży.
  5. Konferencja dla rodziców i kandydatów do sakramentu bierzmowania 20 października po Mszy św. o godzinie 10.30.

KONTO PARAFIALNE
Nr konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826
Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą. Proszę o zaległe wpłaty za placowe na cmentarzu!