XIV Niedziela zwykła – B, 7.07.2024 r.

1. Syn Boga dziwi się niedowiarstwu swoich rodaków. Im bliżej kogoś znamy, tym trudniej uznać jego powołanie.
  1. Trwają wakacje. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy świętej, modlitwie i dobrych uczynkach.

poniedziałek – św. Jana z Dukli
czwartek – św. Benedykta
piątek – św. Brunona z Kwerfurtu
sobota- Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Nabożeństwo Fatimskie – sobota – godz. 19.00. Przynosimy lampiony!

• mieszkańcom ul. Łokietka i Pl. 2 Czerwca za sprzątanie kościoła i za ofiarę – 160 zł

– następne sprzątanie mieszkańcy ul. Kielecka i Pl. Żeromskiego

piątek – godz. 18.30

Dziękujemy uczestnikom pielgrzymki do Częstochowy na nocne czuwanie. Msza św. za pielgrzymów w środę na Nowennie.

1. Apostolat Maryjny organizuje pielgrzymkę do Częstochowy – 27 lipca 2024 (sobota). Zapraszamy czcicieli MB i wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii. Wyjazd godzina 6.00 rano.

Parafianom i gościom świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia: Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej i św. patrona.

KONTO PARAFIALNE
Nr konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą. Proszę o zaległe wpłaty za placowe na cmentarzu!