XXVI Niedziela zwykła – C, 25.09.2022 r.

1. W sobotę rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Jest to modlitwa zawierzenia, która kieruje nas przez Maryję do Jezusa. Święty Jan Paweł II powiedział: Różaniec, to moja ulubiona modlitwa. Taka wspaniała modlitwa. Wspaniała w jej prostocie i jej głębi”. Zachęcajmy się do wspólnego odmawiania różańca w naszych rodzinach i wspólnotach parafialnych.

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE:

w dni powszednie  godz. 16.00

w niedzielę – o godz. 16.30.

Msza św. od soboty – 1 października  o godz. 17.00

poniedziałek  – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach

wtorekśw. Wincentego a Paulo

środa – św. Wacława

czwartek – Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

piątek – Św. Hieronima

sobota – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

niedziela – Św. Aniołów Stróżów

I sobota miesiąca – godz. 16.00 – różaniec prowadzą RR, Msza św. i zmiana tajemnic.

–  mieszkańcom ul. Spacerowej i Małej za sprzątanie kościoła i ofiarę – 50

Następne sprzątanie mieszkańcy Oś. Północ nr 11 – 25

piątek  – godz. 17.30

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświecenie różańców dzieciom przygotowującym się do     I Komunii św.. Po Mszy św. konferencja dla rodziców.

5.  Młodzież przygotowująca się do bierzmowania zachęcamy co miesiąc do sakramentu pokuty.

6. VI Diecezjalna Pielgrzymka Wspólnoty Żywego Różańca  w  Piotrkowicach – 1 października 2022  (sobota).  Zapisy w zakrystii.

7. Zapisy na pielgrzymkę Rycerzy Kolumba i ich rodzin do Częstochowy – 8 października 2022 r.

KONTO   PARAFIALNE
Nr  konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą.