XII Niedziela zwykła, 19.06.2022 r.

1. Chrzest to przyobleczenie w Chrystusa.Ten strój nazywamy łaską uświecającą. Biedni są ci, którzy ten strój utracili. Szczęśliwi, którzy cenią go, nawet płacąc za to dużą cenę.

wtorek – św. Alojzego Gonzagi

czwartek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Procesja do 4 ołtarzy, które będą ustawione na Rynku. Kwiaty przynoszą ci, którzy stroili w Boże Ciało. Zapraszamy do asysty grupy parafialne i dzieci do sypania kwiatów.

piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

sobota – Niepokalanego Serca NMP

Nabożeństwo czerwcowe:

codziennie – po Mszy św. o godz. 18.00

niedziela –    po Mszy św. o godz. 17.00

za  sprzątanie kościoła  mieszkańcom  Czerwona Góra bl.  5- 6 – 7  i 8 i za   ofiarę   – 90 zł

–  następne sprzątanie kościoła   kandydaci  i  rodzice bierzmowanych

poniedziałek  – godz. 19.00

piątek  – godz. 19.00

4. Przygotowanie liturgiczne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania we wtorek o godzinie 16.30.

5. Spowiedź kandydatów, rodziców i świadków o w czwartek o godzinie 16.30. Zachęcamy także wszystkich uczniów do skorzystania z tego sakramentu by z czystym sercem rozpocząć okres wakacji.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Apostolatu Maryjnego.

7. W przyszłą niedzielę  o godz. 12.00 Msza św. w intencji solenizantów: ks. proboszcza Jana,  ks. Pawła i p. Piotra organisty.

8. W piątek 24 czerwca 2022 r. o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

Zapraszamy: nauczycieli, wychowawców, katechetów, dzieci i młodzież oraz rodziców.

9. Dziękujemy Siostrom Różańcowym za przygotowanie poduszki procesyjnej na której znajduje się różaniec który w latach 80 ubiegłego wieku peregrynował po domach naszej parafii.

10. W przyszłą niedzielę „taca gospodarcza”.

KONTO   PARAFIALNE
Nr  konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą.