VI Niedziela Wielkanocna – C, 22 maja 2022 r.

1. Jeśli kogoś kochamy, to radość nasza wzrasta, gdy widzimy jego lepszy los na ziemi. To dlaczego nie towarzyszy nam radość, skoro śmierć jest przejściem do lepszego życia w Domu wiecznego szczęścia.

wtorek – NMP Wspomożycielki Wiernych

czwartek – św. Filipa Nereusza

sobota – bł. kard. Stefana Wyszyńskiego

niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie

Nabożeństwo majowe:

codziennie –   godz. 17.30

niedziela –  godz. 16.30

– mieszkańcom  ul. Panek –  za sprzątanie kościoła  i za ofiarę  –  30 zł

Następne sprzątanie kościoła  mieszkańcy  – rodzice dzieci z rocznicy I Komunii Świętej.

poniedziałek – 18.30

sobota   – godz. 7.30

4. Rocznica I Komunii Świętejniedziela 29 maja o 12.00.

Przygotowanie liturgiczne oraz spowiedź przed rocznicą dla dzieci i rodziców w piątek o godzinie 16.00.

5. Modlitewne przygotowanie dla rodziców bierzmowanych w przeszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17.00.

6. Trwają zapisy na wyjazd na ogólnopolskie spotkanie młodych w Lednicy. Zapisy, deklaracje i karty informacyjne w zakrystii.

7. W sobotę 11 czerwca organizowana jest ogólnopolską pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Łagiewnik. Początek pielgrzymki o godzinie 8.30, a planowany wyjazd o godzinie 6.30. Zainteresowanych wyjazdem proszę o kontakt z ks. Stanisławem.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 modlitwę różańcową prowadzą Rycerze Kolumba w intencji pokoju w Ukrainie. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają modlitwę.

9. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.

10. Od piątku 27 maja Nowenna do Ducha Świętego.

KONTO   PARAFIALNE
Nr  konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą.