Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – B, 21.11.2021 r.

1. Trzeba kochać prawdę, by znaleźć radość w słuchaniu słów Jezusa.

Radość poznania prawdy jest jedną z najgłębszych radości jakie można przeżyć na ziemi.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy ADWENT.

3. W tym tygodniu:

poniedziałek – św. Cecylii

środa – Św. męczenników Andrzeja Dun-Lac i towarzyszy

4. PODZIĘKOWANIA:

Podziękowanie:

– mieszkańcom Oś. Północ 76 do końca za sprzątanie kościoła i za ofiarę – 130 zł

Następne sprzątanie kościoła mieszkańcy Oś. Sosnówka bl. 1 i 1A

poniedziałek – g. 17.30

piątek – g. 17.30

5. Podziękowanie składamy: chórowi dorosłych i chórowi „OREMUS” za śpiew i trud pracy, aby liturgia Mszy św. była podniosła i piękna. To podziękowanie kieruję także do p. organisty Piotra. Życzymy zdrowia i Bożego błog. i wytrwałości w pracy na chwałę Bogu i ludziom.

6. Już mamy świece CARITAS na stół wigilijny jako pomoc dla dzieci potrzebujących. Ofiara minimum – 7 zł.

7. Dzisiaj zostały poświęcone opłatki,które do waszych domów zaniosą Rycerze Kolumba wraz z życzeniami. Zebrane dowolne ofiary będą przeznaczone na wypłacenie renowacji elewacji naszej świątyni. Przyjmijcie opłatki i Rycerzy po chrześcijańsku.

8. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży już po raz 4 organizuje akcję „Polak z Sercem” która jest wsparciem dla Polaków mieszkających na byłych kresach wschodnich. Akcję można wesprzeć wysyłając SMS o treści KRESY pod numer 72052 lub dzisiaj składając ofiarę do puszek.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Apostolatu Maryjnego

10. W przyszłą niedzielę „taca gospodarcza”.

11. Zakończyliśmy remont i malowanie elewacji zewnętrznej kościoła.

Ofiary na kościół składamy na tacę w kopertach (podpisane i zaznaczając – czy czytać), lub wpłacając na konto parafialne:

KONTO PARAFIALNE
PKO BP SA O I Kielce
Nr konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą.

Proszę o zaległe wpłaty za placowe na cmentarzu!

UWAGA!!!

Już nie obowiązują dyspensy od uczestnictwa we Mszy św., które obowiązywały w okresie pandemii. Nie obowiązuje obostrzenie, że może w kościele przebywać 1 osoba na 15 m2. Wracajmy do uczestnictwa we Mszy św. i sakramentów świętych!!! Obowiązuje noszenie maseczek!