XXIX Niedziela zwykła – B, 17.10.2021 r.

1. Często prosząc Boga, nie wiemy o co prosimy. Wiemy według naszych wyobrażeń i potrzeb.

Prośba do Boga winna być zdaniem się na Jego wolę.

poniedziałek – św. Łukasza Ew.

środa – św. Jana Kantego

piątek – Św. Jana Pawła II

Nabożeństwo Różańcowe:

w dni powszednie  godz. 16.00 i Msza św., godz.. 17.00

w niedzielęo godz. 16.30.

za sprzątanie kościoła i ofiaręmieszkańcom ul. Małogoska – 110 zł

Następne sprzątanie mieszkańcy ul. Ogrodowa, Spacerowa i Mała

poniedziałek – g. 17.30

piątek – g. 17.30

za ofiary do puszki;

– Fundacja Nowego Tysiąclecia – 800 zł

za ofiary na kościół:

4. WYPOMINKI przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii, a we Wszystkich Świętych na cmentarzu – jeśli będzie to możliwe. Można zabrać kartki na wypominki i intencje!

5. Prosimy o utrzymanie porządku na cmentarzu. Śmieci wyrzucamy do kontenera.

6. W  piątek  przypada liturgiczne święto św. Jana Pawła II.

7. W przyszłą niedzielę  taca gospodarcza.

8. Kalendarze rolnicze na 2022 r. są do nabycia w cenie 28 zł.

9. W przyszłą niedzielę w naszej parafii po Mszach Świętych odbędzie się organizowany przez uczniów-wolontariuszy z Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach kiermasz zniczy. Środki zebrane podczas tego wydarzenia będą przeznaczone na rzecz Podopiecznych Hospicjum im. Św. Matki Teresy w Kielcach. Serdecznie zachęcamy do udziału i do wsparcia tej inicjatywy.

10.  Kończymy remont i malowanie elewacji zewnętrznej kościoła. Remont będzie kosztował 430.000 zł. Całość należy wpłacić przelewem na konto wykonawcy do końca października, ponieważ taki jest termin ukończenia prac. Po odbiorze  remontu przez komisję rządową otrzymamy zwrot 270.000 zł. (zdjęcia remontu świątyni na stronie parafii)

Ofiary na kościół składamy na tacę w kopertach (podpisane i zaznaczając – czy czytać), lub wpłacając na konto parafialne:

KONTO   PARAFIALNE
Nr  konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy pośpieszą z pomocą.

UWAGA!!!

Już nie obowiązują dyspensy od uczestnictwa we Mszy św., które obowiązywały w okresie pandemii. Nie obowiązuje obostrzenie, że może w kościele przebywać 1 osoba na 15 m2. Wracajmy do uczestnictwa we Mszy św. i sakramentów świętych!!! Obowiązuje noszenie maseczek!