Niedzielne Uroczystości

20 czerwca nasza parafialna wspólnota przeżywała radość prymicji ks. Damiana Jędrzejczyka, który w wielkim poście przeżywał praktykę duszpasterską w naszej parafii. W dzień radości święceń wpisywał się także jubileusz 10-lecia Apostolatu Maryjnego w naszej parafii. Mszę Świętą o godz. 12.00. celebrowaliśmy w duchu wdzięczności i radości za łaski jakich Pan Bóg udziela nam wszystkim poprzez kapłańską posługę i apostolstwo naszych parafian. Słowo Boże wygłosił w tym dniu ks. Rafał Gudwański – dyrektor Domu Rekolekcyjnego Betania w Rabce Zdroju. Po Mszy Świętej wśród życzeń składanych księdzu neoprezbiterowi nie zabrakło słów wdzięczności p. Zofii Kurtek – przewodniczącej Apostolatu w naszej parafii.