INTENCJE MSZALNE  7 – 13 czerwca  2021 r.

Poniedziałek – 7.06.21

7.00    + Edward RABAJCZYK –  uczestnicy pogrzebu z Wiącki

14.00  Pogrzeb  + Marek SKROBEK

18.00   +  Michał KLESZOWSKI – Agnieszka Łóźniak z rodz.

18.00  + Wiesław  KLIMCZAK – siostra Danuta i siostra Maria z rodzinami

18.00  + Stefania DOMAŃSKA – córka Zofia z rodz.

Wtorek – 8.06.21 św. Jadwigi

7.00   + Krystyna Tadeusz MAZUR – Henryk z synami

18.00   + Tamara NARTOWSKA – wnuk Łukasz z rodz.

18.00   + Stefania DOMAŃSKA – wnuk Mariusz

18.00  + Wanda GOŚCINIEWICZ – córka Mirosława z rodz.

18.00  + Leszek Maria r. Teodora PIÓRO Adela RYLSKA Zofia SOWULA – rodzina

Środa – 9.06.21

7.00   + Irena KOŁKIEWICZ – wnuk Tomasz z  rodz.

7.00   + Jacek GUGULSKI –  Stow. chorych na  białaczkę szpikową

17.45       NOWENNA:

– o Boże błog. dla parafian z podziękowaniem za ofiarność

– o Boże błog. dla S. Bernardynek i O. Aleksego oraz O. Franciszkanów

– w intencji duchowej adopcji

– w intencji obrony nienarodzonych dzieci

o zdrowie dla chorych z naszej parafii i szpitala na Czerwonej Góry

– o mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów

– o zdrowie, Boże błog, i opiekę MB  dla nowożeńców Magdaleny i Sebastiana SUCHENIA

– o zdrowie, Boże błog, i opiekę MB  dla dziecin rocznicy I Komunii św. i ich rodzin

– o zdrowie, Boże błog, i opiekę MB  dla Tymona ŚWIEBODZKIEGO i Julii JASIK z racji chrztu, dla ich rodziców i chrzestnych

– o zdrowie, Boże błog, i opiekę MB  dla Aleksandra

– o powrót do zdrowia i opiekę MB dla Agnieszki

– o  zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla lekarzy, pielęgniarek, personelu medycznego, służb mundurowych i wolontariuszy służących chorym na koronawirusa

o zaprzestanie rozpowszechniania się pandemii koronawirusa

– o nawrócenie Andrzeja

18.00  Intencja z Nowenny

Czwartek  – 10.06.21 

7.00    + Genowefa DOBROWOLSKA – rodz:  Malmur, Mróz, Siodłak i Kot

7.00   + Janina ZIĘTAL – Rycerze Kolumba

18.00   + Andrzej JAWORSKI Józefa Wincenty BERNAT – Jaworscy

18.00  + Józefa  Tadeusz GAJEK – Wiesława z rodz.

18.00  + + Tamara NARTOWSKA – wnuczka Agnieszka z rodz

Piątek  – 11.06.21 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00    + Danuta Jantura-Kinal – Edmund Karbownik z rodz.

7.00   + Andrzej RYBUS  –  rodz.: Bastów, Fedków i Jasińskich

18.00  + Stefania  DOMAŃSKA – wnuczka Wioletta z rodz.

18.00  + Danuta  MIKULSKA – chrześnica Joanna z mężem

18.00  + Antoni Władysława Franciszek Jan Ryszard Genowefa Zbigniew

  Marian Wiktoria Włodzimierz  GLITA – Stanisław Glita

Sobota – 12.06.21 św.

7.00  + Genowefa DOBROWOLSKA – chrześniak Bogdan z rodz.

15.00   Chrzest          – Apolonia JANIK

18.00    + Marianna  WAJNBERGER – mieszkańcy Gościńca

18.00  + Stefania  DOMAŃSKA – Helena i Marian Jabłońscy

Niedziela – 13.06.21

7.00  + Cecylia Tadeusz GŁOWAKLA Halina Mieczysław GLITA – Ewa

         Glita

9.00   Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla Krzysztofa

w 10 r. ur. i Wiktora w 2 r. ur. ŚWIERCZÓW – babcia Józefa Świercz

10.30   + Justyna Genowefa Józef KRZESZOWSCY Weronika Jan

  STOKOWIEC Janina Karolina Marcin SĘK

12.00     ZA  PARAFIAN 

Chrzest          – Sebastian KUCHTA

                  – Maja MAZUR

NABOŻEŃSTWO   FATIMSKIE 

17.00    Dziękczynna z prośbą o Boże błog., zdrowie i  opiekę MB dla Jowity

   SOBCZYŃSKIEJ w 15 r. ur. i Anny TRELIŃSKIEJ w 3 r. ur.

17.00  + Irena Tadeusz KAMIŃSCY Stefan Stanisław Janusz DYL

  Marianna DYGULSKA Stanisława Antoni PAULIŃSCY