INTENCJE MSZALNE 26 października – 1 listopada 2020 r.

Poniedziałek – 26.10.20

7.00 + Sabina KASPRZAK – rodz. Michalików, Łysków i Skrzekowskich

17.00 + Tadeusz SZCZYGIELSKI – znajomi Martyny i Roberta Marzec

17.00 + Beata CHŁOPEK – Iwona i Mirosław z rodz.

Wtorek – 27.10.20

7.00 + Henryk KUŁAGOWSKI – Zofia z dziećmi

17.00 + Krystyna GAJEK– córka Lucyna z rodz.

17.00 + Helena BĘBEN – Apostolat Margaretka

Środa – 28.10.20 św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza

7.00 + Henryk KUŁAGOWSKI – Anna Barwinek z rodz.

7.00 + Adam PALUCH – koleżanki z pracy

16.30 NOWENNA:

  • o Boże błog. dla parafian z podziękowaniem za ofiarność
  • o Boże błog. dla S. Bernardynek i O. Aleksego oraz O. Franciszkanów
  • w intencji duchowej adopcji
  • w intencji obrony nienarodzonych dzieci
  • o zdrowie dla chorych z naszej parafii i szpitala na Czerwonej Górze
  • o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla Szymona CHRABĄSZCZ z racji chrztu, jego rodziców i chrzestnych
  • o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla Joanny CHRABĄSZCZ W 20 r. ur.
  • o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla Katarzyny w 27 r. ur. i dla Grażyny i Michała w 27 r. ślubu
  • o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla Janiny i Piotra ADAMCZYKÓW w 40 r. ślubu

17.00 Intencja z Nowenny

Czwartek – 29.10.20

7.00 + Henryk KUŁAGOWSKI – Stanisław Wroński z rodz.

17.00 + Józef STOKOWIEC – córka Zofia z mężem Stanisławem

17.00 + Emilia Bolesław Edward Jerzy KRZYSZTOFEK – córka rodz.

Piątek – 30.10.20

7.00 + Bogdan PETELICKI – chrześnica Ewa z rodz.

17.00 + Józef STOKOWIEC – sąsiedzi: Katarzyna i Janusz Walas

17.00 + Jadwiga Leon WOŹNIAKIEWICZ Halina Andrzej GRADOWSCY Michał TABORSKI – Henryka i Waldemar Gruszka

Sobota – 31.10.20

7.00 + Stefan SŁOWIŃSKI Władysława Wincenty
BŁASZKIEWICZOWIE – córka z rodz.

7.00 + Edward BAFIA – siostra Barbara z rodz.

18.00 + Cecylia GANCARSKA – rodz. z Nidy

Niedziela – 1.11.20 Uroczystość Wszystkich Świętych
7.00 + Marianna Stanisław KOŁKIEWICZ Wiesława Karol Emilia
Władysław Stanisław KAWECCY Marianna Lidia Leszek Jan
GÓRALSCY Aleksy RYBACKI Mieczysław MALINOWSKI

9.00 + Dariusz Grzesik Genowefa Antoni Jerzy MICHALEC

9.00 + Cecylia Józef STOKOWIEC Wiesława PAWŁOWSKA Dariusz
ROGACKI – Giemza Iwona

10.30 + Aniela MAZUR Anna Wojciech Zdzisław Genowefa
CZWARTOSZ Kazimierz PODSIADŁO

10.30 + Anna Jan GĄDKOWSCY

12.00 ZA PARAFIAN

17.00 + Czesława BĘBEN – greg. 1

17.00 + Michał JARZĄBEK