XXIV Niedziela zwykła – A, 13.09.2020 r.

1. Przebaczenie nie usuwa sprawiedliwości, ono na niej buduje. Przebaczenie usuwa wrogość. Ono jest Bożą reakcją na krzywdę. Przebaczenie rodzi przyjaciół.

poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża świętego

wtorek – NMP Bolesnej

środa –  św. męczenników Korneliusza i Cypriana

piątekśw. Stanisława Kostki

Polecajmy w naszych modlitwach młodzież i dzieci od których zależy przyszłość naszej Ojczyzny i Kościoła. Zapraszamy dzieci i młodzież na godz. 18.00.

–  za sprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Szkolna i ofiarę  60 zł

Następne sprzątanie – mieszkańcy ul. Długa i Branickiego

piątek  – godz.  18.30

za ofiary na kościół:

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców (pierwsze dziecko) i chrzestnych.

5. Krąg Biblijny w środę – 16 września o godz. 19.00. Sala na plebanii.

6.  Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Wychowania chrześcijańskiego pod hasłem: „Budujmy więzi”.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Rocznica I Komunii Świętej dzieci. Jest to Msza św. tylko dla tych dzieci i ich najbliższych.

Spowiedź w piątek od godz. 16.00, a potem przygotowanie liturgiczne.

8. W związku z  apelem Ministerstwa Zdrowia zakładajmy maseczki!

*

Bardzo proszę o ofiary na kościół składając je na tacę w kopertach podpisanych i zaznaczając (czy czytać), lub wpłacając na konto parafialne:

KONTO   PARAFIALNE
Nr  konta: 80 1020 2629 0000 9702 0009 6826

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy wiedząc jaka jest sytuacja w parafiach sami pośpieszyli z pomocą.