XXXI Niedziela zwykła – C, 3.11.2019 r.

1. Jeżeli człowiekowi bardzo zależy na tym, aby „zobaczyć” Boga, na pewno uczyni wszystko, by to osiągnąć. Tak jak Zacheusz. Należy odrzucić opinię „co ludzie powiedzą”. Opinia ludzka to groźne zniewolenie.

2. W tym tygodniu:

poniedziałek – Św. Karola Boromeusza

Sobota – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

3. PODZIĘKOWANIA:

– mieszkańcom Pl. 2 Czerwca i ul. Łokietka  za sprzątanie kościoła i ofiarę  –  100 zł

Następne sprzątanie kościoła: ul.

poniedziałek – godz. 17.30

piątek –  17.30

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 konferencja wychowawcza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I-Komunii św.

5. Intencje Mszy św. na rok 2020 będziemy przyjmować w zakrystii od 11 listopada (poniedziałek) od godz. 15.00 .

6. WYPOMINKI przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.

          7. W niedzielę 10 listopada 2019 r. obchodzimy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – chrześcijan w Sudanie Południowym. Przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Stowarzyszenie „Pomoc kościołowi w Potrzebie”.