XXVIII Niedziela zwykła – C, 13.10.2019 r.

1. Dziesięciu nieszczęśliwych ludzi zanosi wspólne błaganie, wiedząc, że Jezus może ich uleczyć. Nieszczęście jednoczy ludzi w szukaniu ocalenia. Wartość modlitwy ujawnia się w godzinach doświadczeń.

wtorek – św. Teresy od Jezusa

środa – Św. Jadwigi Śląskiej

czwartek – Św. Ignacego Antiocheńskiego

piątek– Św. Łukasza Ew.

sobota – Bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Nabożeństwo Różańcowe:

w dni powszednie  godz. 16.00 i Msza św., godz.. 17.00

w niedzielęo godz. 16.30.

mieszkańcom ul. Szkolnej za sprzątanie kościoła i ofiarę  – 100 zł

Następne sprzątanie mieszkańcy – ul. O. Czesława Domańskiego

poniedziałek – g. 17.30

piątek  – g. 17.30

4. WYPOMINKI przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii, a we Wszystkich Świętych na cmentarzu. Kartki do zabrania!

5. Prosimy o utrzymanie porządku na cmentarzu. Śmieci wyrzucamy do kontenera.

6. Krąg Biblijny – środa  –  16 października godz. 18.00 – sala na plebanii. Zapraszamy nowych uczestników.

7. Dzisiaj XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”.  Zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Po Mszach św. będzie okazja do zakupienia „kremówek z Wadowic” Niech to będzie okazja do wspólnego rodzinnego świętowania. Zebrane środki będą przeznaczone na dofinansowanie działalności młodzieżowej w naszej parafii.

W tym dniu po Mszy św. o godz. 10.30 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży naszej parafii zaprasza na wspólne świętowanie przy pomniku św. Jana Pawła II.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 konferencja dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

9. Po Mszy św. o godz. 12.00 katechezy przedślubne dla narzeczonych. Sala na plebanii.

10. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych – sala na plebanii.

11. W przyszłą niedzielę młodzież z PZS w Chęcinach będzie rozprowadzała znicze. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na rzecz Hospicjum im. Św. Matki Teresy z Kalkuty.

12. W piątek Różaniec z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania o godz. 17.30.

13. Życzenia dla nauczycieli i pracowników Służby Zdrowia.

14. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie funkcyjnych Rady Rycerzy.

15. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w wyborach do parlamentu!