XX Niedziela zwykła – C, 18.08.2019 r.

1. Zadaniem numer jeden każdego ucznia Jezusa jest budowa domu, czyli wspólnoty opartej na miłości wzajemnej.

Równocześnie należy się liczyć z tym, że w takim domu zamieszka zazdrość i że ona boleśnie podzieli domowników.

wtorek – Św. Bernarda

środa – Św. Piusa X

czwartek – NMP Królowej

sobota – Św. BARTŁOMIEJA – odpust parafialny. Porządek niedzielny: 7.00; 9.00; 10.30 i 18.00 – suma odpustowa.

mieszkańcom ul. Radkowska za E7 – II część za sprzątanie kościoła i ofiarę – 80 zł.

Następne sprzątanie mieszkańcy ul. Panek

poniedziałek – g. 18.30

piątek – godz. 18.30

4. W sobotę odpust św. Bartłomieja. SUMĘ o godz. 18.00 będzie sprawował i kazanie wygłosi ks. biskup Marian FLORCZYK. Zapraszamywszystkie grupy apostolskie, Rycerzy Kolumba, chór, ministrantów, młodzież przygotowującą się do bierzmowania i dzieci I- komunijne oraz dzieci do sypania kwiatów.

6. Po raz szósty Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na Pielgrzymkę Młodych Diecezji Kieleckiej do Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny – Wał- Ruda – Zabawa pod hasłem: „Karolina – ta, która zawstydza”.

Ruszamy pielgrzymim szlakiem w sobotę, 31 sierpnia 2019r. Zapisy młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania i szkół średnich i innych chętnych w zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Apostolatu Maryjnego.

8. W przyszłą niedzielę „taca gospodarcza”.