XV Niedziela zwykła – C, 14.07.2019 r.

1. Miłosierdzie ma:

– oczy otwarte i widzi, komu trzeba pomóc

ręce gotowe do niesienia pomocy

kieszeń otwartą, gdy jest potrzebne wsparcie finansowe.

Miłosierdzie to nasz umysł, serce, ręce i pieniądze zaangażowane w służbę miłości.

Trwają wakacje! Nie zapominajmy, że każdy katolik ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy świętej.

poniedziałek – Św. Bonawentury

wtorek – NMP z Góry Karmel

czwartek – Bł. Szymona z Lipnicy

sobota – Bł. Czesława

– mieszkańcom Korzecka za   sprzątanie kościoła  i ofiarę –  100 zł

– następne sprzątanie mieszkańcy Korzecka  –  do końca.

poniedziałek –  godz.   18.30

piątek  – godz. 18.30

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 przygotowanie liturgiczne przed chrztem dzieci – sala na plebanii.

5. Apostolat Maryjny organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 27 lipca 2018 r. (sobota). Zapisy tylko dzisiaj w zakrystii – u p. Ryszarda kościelnego.

6. W niedzielę 21 lipca będzie można zabrać w zakrystii  za darmo bilety na koncert uwielbienia: „Happy Dey”, który odbędzie się w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach 28 lipca (niedziela) o godz. 20.30. Proszę dzisiaj zgłaszać się w zakrystii. Zachęcamy!