V Niedziela Wielkanocna – C, 19.05.2019 r.

1. Kochające się małżeństwo, kochająca się rodzina, prawdziwi przyjaciele to środowisko miłości wzajemnej. Dziwne, że wspólnoty religijne rzadko kiedy są zbudowane na tej miłości. Miłość wzajemna jest głównym narzędziem głoszenia Ewangelii.

piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych

Nabożeństwo majowe:

codziennie –   godz. 17.30

niedziela –  godz. 16.30

– mieszkańcom  Zatropia –  za sprzątanie kościoła  i za ofiarę  – 80 zł

Następne sprzątanie kościoła  rodzice dzieci Rocznicowych

poniedziałek – 18.30

sobota   – godz. 7.30

4. Organizujemy wyjazd na XXIII Spotkanie Młodych na Lednicy pod hasłem  „Wiesz, że Cię kocham”. Wyjazd w piątek (31 maja) przed północą, a powrót w niedzielę (2 czerwca) w godzinach dopołudniowych. Zapisy w zakrystii.

5. Spotkanie organizacyjne dla przygotowujących się w tym roku do sakramentu bierzmowania będzie w poniedziałek i środę (20 i 22 maja) o godz. 19.00.

6.  W piątek o godz. 17.00 spowiedź dzieci przed Rocznicą I Komunii św., a po Mszy św. – przygotowanie liturgiczne. W tym czasie ich rodzice sprzątają kościół.

7. W przyszłą niedzielę młodzież KSM będzie sprzedawać „KREMÓWKI” z Wadowic.

8. Dzisiaj o godz. 14.30 w naszej świątyni Przegląd Pieśni Maryjnych. Zapraszają: p. burmistrz Robert JAWORSKI i duszpasterze.

9. Drzewo z wycinki można zabierać za darmo – kto tylko chce.