VI Niedziela zwykła – C, 17.02.2019 r.

1. Nieustannie istnieje groźna pokusa budowania świata Ewangelii środkami wypracowanymi jako skuteczne w budowaniu pomyślności doczesnej. Ewangeliczny świat można budować jedynie środkami ubogimi.

piątek – Katedry Św. Piotra Ap.

sobota – Św. Polikarpa

– mieszkańcom  Oś. Sosnówka  bl. 8  i  9 za sprzątanie kościoła i ofiarę – 40 zł

Następne sprzątanie kościoła  mieszkańcy: Oś. Sosnówka  bl. 10 i 11

piątek – godz. 17.30

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 katecheza dla dorosłych – dla wszystkich chętnych, a szczególnie dla rodziców dzieci szkół podstawowych i młodzieży szkół średnich.

5. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę na LITWĘ: Gietrzwałd – św. Lipka – Kowno – Wilno – Troki – Studzienicza – Sokółka  w dniach  28 maja – 01.06.2019 r. Wpłata zaliczki 500 zł. Koszty – 1.100 zł. Zgłoszenia do końca lutego.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy  św. o godz. 17.00 spotkanie Apostolatu Maryjnego.

7. W przyszłą niedzielę sprawozdanie kolędowe.

8.W przyszłą niedzielę „taca gospodarcza”.

9. Krąg biblijny – środa godz. 18.00 – sala na plebanii.