Niedziela Chrztu Pańskiego – C – 13.01.2019 r.

1. Chrześcijanin to człowiek wyczulony na piękno duchowe i moralne. To człowiek pokory, czyli gotowy do pełnienia woli Boga zawsze i wszędzie. Chrzest to wejście w piękny świat Boga. Chrystus wzywa nas do nieustannego stawania się nowym człowiekiem. Dzisiaj dzień wdzięczności: rodzicom i chrzestnym.
    Dzisiejszą niedzielą kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie trwał będzie  do 2 lutego.
    – mieszkańcom Oś. Północ 75 do końca  za sprzątanie kościoła i ofiarę – 100 zł
    Następne sprzątanie kościoła  mieszkańcy:  Oś. Sosnówka 1 i 1A
    poniedziałek – godz.
    piątek  – godz. 17.30
    Dziękujemy za ofiary składane na Kościół, dla księży i ministrantów, za życzliwość i za wszelkie dobro świadczone w czasie wizyty duszpasterskiej.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 przygotowanie liturgiczne dla rodziców i chrzestnych.
  1. KANCELARIA w czasie kolędy czynna: wtorek, czwartek tylko rano! A w sobotę rano i popołudniu.
  2. Krąg Biblijny – środa – godz. 18.00 – sala na plebanii.
  3. Zachęcamy do nabycia rocznika „Chęcińska Wspólnota” nr 13.