III Niedziela Adwentu – C Chęciny, 16.12.2018 r.

1. Dzisiejsza trzecia niedziela Adwentu zwana jest niedzielą radości. Źródłem radości jest Chrystus obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego. Poprzez udział w rekolekcjach, w sakramencie pojednania przygotowujemy nasze serca, aby z radością przeżywać te święta.
    Rekolekcje  prowadzi ks. dr Mirosław CISOWSKI – dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego w Kielcach. Ofiary złożone na tacę we wtorek, czyli w dniu spowiedzi będą podziękowaniem za wygłoszone rekolekcje.
    Zapraszamy na Roraty:  codziennie godz. 7.00.
     Puszka na Kościoły Wschodu – 1.100 zł
    – mieszkańcom ul. Ogrodowej, Spacerowej i Małej za sprzątanie kościoła i ofiarę  – 20 zł
    Następne sprzątanie kościoła  mieszkańcy:  Os. Północ nr 11 – 25
    piątek  – godz. 17.30
  1. Świece CARITAS na stół wigilijny – 5 zł. Zachęcamy do wsparcia dzieła miłosierdzia dla dzieci.
  2. Chorych nawiedzimy 22 grudnia 2018 r. – sobota od godz. 9.00. Zapisy w zakrystii od dzisiaj.
  1. Dzisiaj zbiórka do puszki na ŚDM w Panamie.
  2. We wtorek – dzień spowiedzi – kancelaria będzie nieczynna!
  1. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Krąg Biblijny w środę godz. z. 17.00.
  3. W zakrystii są jeszcze opłatki na stół wigilijny.