XXIV Niedziela zwykła – B -Chęciny, 16.09.2018 r.

1. Dzisiaj Jezus stawia nam pytanie: Kim jestem dla ciebie?. Trzeba na nie odpowiedzieć osobiście. Niech to będzie odpowiedź serca.
    wtorek –  Św. Stanisław Kostki – święto. Zapraszamy dzieci i młodzież na godz. 18.00.
    piątek– Św. Mateusza Ap. i Ew.
    –  za sprzątanie kościoła mieszkańcom Oś. Czerwona Góra bl. . 5-6-7-8 i ofiarę 90 zł
    Następne sprzątanie – mieszkańcy ul. Sitkówka – prawa strona
    poniedziałek – g. 18.30
    sobota  – godz.  7.30
  4. Kolejny Rajd Świętokrzyski będzie 22 września 2018 r. Zapisy u ks. Marka. Plakat !
  5. XXXI Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin i małżeństw na Jasną Górę 22-23 września 2018 r.
  6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców (pierwsze dziecko) i chrzestnych.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 katecheza dla dorosłych, przede wszystkim dla rodziców, których dzieci uczęszczają do SP i szkół średnich oraz wszystkich chętnych.
  8. Rycerze Kolumba organizują dwudniową pielgrzymkę: Sokółka – Św. Lipka i Gietrzwałd w dniach 8-9 października. Zapisujemy się w zakrystii – podając pesel.
  9. W przyszłą niedzielę „taca gospodarcza”.