Poniedziałek – 15.04.2024
7.00 + Kacper SZMALEC – prac. ENERIS
7.00 + Zbigniew Józef Krzysztof Lucyna PLECH Ferdynand Stanisław
Genowefa Stefania CHABIK
7.00 + Wiesław ŁUSZCZ – rodzina Pawlików i Szymkiewiczów
18.00 + Adam SZYSZKOWSKI – rodzina: Skowronów, Wątorów, Majów i
Mikułów
Wtorek – 16.04.2024
7.00 + Janina GLITA – bratanica Mariola Skóra z rodziną
7.00 + Czesława KUCHTA – rodzina Rylskich i Jędrochów
18.00 + Antonina PALIBOREK – rodzina Rybaków
18.00 + Weronika Jan STOKOWIEC Justyna Genowefa Józef
KRZESZOWSCY Karolina Janina Marcin SĘK – Irena
Krzeszowska
Środa – 17.04.24
7.00 + Tadeusz PYCZEK – siostra Krystyna Koprowska
7.00 + Zdzisław GRABOWSKI – rodzina Góreckich
7.00 + Józef NARTOWSKI – Genowefa z córką
17.45 NOWENNA:
- o Boże błog. dla parafian z podziękowaniem za ofiarność
- o Boże błog. dla S. Bernardynek i O. Aleksego oraz O. Franciszkanów
- o nowe powołania dla S. Karmelitanek Bosych z Kielc i S. Bernardynek z Chęcin
- w intencji duchowej adopcji
- w intencji obrony nienarodzonych dzieci
- o zdrowie dla chorych z naszej parafii i szpitala na Czerwonej Górze
- o Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla Zuzanny w 18 r. urodzin – dziadkowie Kołkiewiczowie
- – o Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla nowożeńców Marii i Pawła KRÓL
- o Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla Ani w 3 r. urodzin
- o Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla Małgorzaty w 40 r. urodzin oraz dla Leny w 4 r. urodzin – rodzice
- dziękczynna z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla Jana KASTARYNDY w 60 r. urodzin
- o szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny
- powrót do zdrowia dla Pauliny
- o łaskę uzdrowienia dla Aleksandra
- o łaskę uzdrowienia dla Renaty
- o łaskę uzdrowienia dla Elżbiety
- o Boże błog. i opiekę MB oraz przemianę życia dla Andrzeja
- o pokój na Ukrainie i na świecie
17.00 Intencje z Nowenny
Czwartek – 18.04.24
7.00 + Teresa GĘBSKA – sąsiedzi: Wiesława i Ryszard Wojcieszyńscy z
rodzinami
18.00 + Bolesław Genowefa Andrzej PUCHAŁA – syn Stanisław z żoną
18.00 + Adam SZYSZKOWSKI – rodzina Skowronów, Wątorów, Majów i
Mikułów
Piątek – 19.04.24
7.00 + Eugeniusz JAKUBCZYK – up
7.00 + Teresa GĘBSKA – up
18.00 + Mirosław NARTOWSKI – rodzina Domańskich
Sobota – 20.04.24
7.00 + Ewa KOŁODZIEJCZYK – up
13.00 Chrzest – Nela RÓŻAŃSKA
– Michał GIERASIMOWICZ
18.00 + Eugeniusz JAKUBCZYK – rodzina Domańskich
18.00 + Wojtek ZIĘTAL – mama z siostrą
Niedziela – 21.04.2024
7.00 + Genowefa Leon CHŁOPEK
9.00 + Marian WAWRZEŃCZYK 3 r. Józef Anna Helena Bronisław
Bogdan Janina GIEMZA – Krystyna Wawrzeńczyk
10.30 + Wiesława Karol KAWECCY
12.00 ZA PARAFIAN
Chrzest Tymoteusz CHABIK
O Boże błog. zdrowie i opiekę MB dla Małgorzaty w 40 r. urodzin oraz dla Leny w 4 r. urodzin – rodzice
17.00 + Halina JANECKA – Janina i Stefan Twardowscy (przeniesiona z 18
kwietnia z godz. 18.00)