XII Niedziela zwykła – 24.06.2018 r.

1. 1. Budowa arki wiary jest najważniejszym i najmądrzejszym dziełem człowieka. To w niej można ocalić siebie i bliskich. W arce wiary jest zawsze obecny Chrystus, a z Nim nawet najwyższe fale nic człowiekowi nie zrobią. Jak mocna jest arka naszej wiary?

czwartek  – Św. Ireneusza

piątek  uroczystość św. Piotra i Pawła

niedziela  – imieniny ks. biskupa Mariana FLORCZYKA – pamiętajmy w  modlitwie

Nabożeństwo czerwcowe

codziennie – po Mszy św. o godz. 18.00

niedziela –    po Mszy św. o godz. 17.00

za  sprzątanie kościoła rodzicom i młodzieży bierzmowanej  i  za  ofiarę  2.340 zł

–  następne sprzątanie kościoła  mieszkańcy  Korzecka następne 10 rodzin

poniedziałek  – godz. 18.30

piątek  – godz. 18.30

za ofiary na kościół:

p. rodz., Podzamcze  – 100 zł

1. Pielgrzymka Rycerzy Kolumba, ich rodzin i chętnych do Tuchowa – 1 lipca (niedziela). Wyjazd g. 7.45 spod kościoła. Zapisy tylko dzisiaj.
  2. Pielgrzymka do Częstochowy na nocne czuwanie 4 lipca – wyjazd godz. 18.00 spod kościoła. Zapisy dzisiaj w zakrystii.
  3. Młodzież, która w przyszłym roku pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania składa deklaracje do kancelarii parafialnej do końca czerwca.